Deprecated: sanitize_url 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine esc_url_raw() kullanın. in /home/nvamakal/public_html/wp-includes/functions.php on line 5213
1998 Doğumlular Ne Zaman Askere Gidecek?
Deprecated: sanitize_url 2.8.0 sürümünden berikullanılmayacak! Yerine esc_url_raw() kullanın. in /home/nvamakal/public_html/wp-includes/functions.php on line 5213
Haberler

1998 Doğumlular Ne Zaman Askere Gidecek?

single-image

Anne balar, askere gitmeyi düşünenler, özellikle 1998 doğumlular askerlik görevi için 2018 içerisinde askerlik görevi için askere gitmeleri gerekmektedir. Askere gidecek olan arkadaşların dikkat edeceği hususlar önemlidir.

Askerlik İşlemlerine Zaman Başvurulmalıdır?

Öncelikle askerlik göreviniz için kafanıza göre bu ayda gideyim diyemezsiniz, askere gitmeniz gereken sene içerisinde belirli alımlar olmaktadır belli aylarda ve bunlardan herhangi birinde sizin imsizin olabilir. Askerlik dönemi başvurularınız için E-Devlet resmi sitesinden faydalanabilir takip edebilirsiniz.

Celp Dönemleri

Milli Savunma Bakanlığı’nın takip ettiği ve uygun bulduğu 4 farklı dönem bulunmaktadır aynı sene içerisinde. Askere gidilen bu dönemlere celp dönemi denir. Bular şubat celp dönemi, mayıs celp dönemi, ağustos celp dönemi ve kasım celp dönemidir. Cep dönemleri hayat dönemlerinizi belirlemeniz açısından önemlidir.

98 Doğumlular Ne Zaman Askere Gidecek?

Celp Dönemi Başvuruları

Celp dönemleri askere gidecek olan arkadaşlar için çok önemlidir ve muhakkak takip edilmesi gerekmektedir. Örneğin askere şubat ayı celp döneminde gitmek istiyorsanız iki buçuk ay öncesinden başvuruda bulunmalısınız. Başvuruyu kaçırmanız takdirde istediğiniz celp dönemini kaçırmış olursunuz ve başka celp dönemlerinde gitmek zorunda kalırsınız.

1998 Doğumlular İçin Celp Dönemi Başvuru Tarihleri

1.Celp dönemi: Şubat 2018 Son Başvuru Tarihi 15 Kasım 2018

2.Celp dönemi: Mayıs 2018 Son Başvuru Tarihi 15 Şubat 2018

3.Celp dönemi: Ağustos 2018 Son Başvuru Tarihi 15 Mayıs 2018

4.Celp dönemi: Kasım 2018 Son Başvuru Tarihi 15 Ağustos 2018

Yukarda belirttiğim ve isteğiniz celp dönemlerini kaçırmamanızı tavsiye eder, Allah sağsalım ailenize sevdiklerinize kavuşturur inşallah.

Celp Dönemi Başvuru Örneği

Örneğin 1998 doğumlu Mehmet arkadaşımız 2.celp dönemi olan Mayıs 2018 döneminde askere gitmeyi düşünüyor. https://www.makaleyazilarim.com/en-populer-online-sohbet-sitesi.html Karar verdikten sonra en son 15 Şubat 2018 tarihine kadar askerlik şubesine başvurmalıdır. Bu dönemi kaçırırsanız eğer o istediğiniz dönemde askere alınamazsınız ve hayat planlarınızda değişiklik yapmak zorunda kalırsınız.

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You may also like

pornoparty.net sexhikaye.net sexhikayeleri.net kraltube.net paply.org

sperrmüll container

Call Now Button

Ayakkabı Bot ve çizme Günlük ayakkabı Bot ayakkabı modelleri Çizme ayakkabı Terlik ayakkabı Sandalet Babet Spor ayakkabı Topuklu ayakkabı İç giyim Mayo Çorap Fantezi giyim İç çamaşır takımları Sütyen Gecelik Pijama takımı Gece elbisesi Plaj giyim