0 553 556 12 96

Sosyal Medyada Biz}

Dua
Hz.Ömer (r.a.) sabah kalktiginda söyle derdi: “Allah’im! bizi bu sabah taksim edecegin her hayirdan, hidayet verecegin nurdan, dagitacagin rahmetten, verecegin riziktan, giderecegin sikintidan, kaldiracagin musibetten, ve koruyacagin fitneden en cok nasiplenen kullarından eyle.” Amin.
TÜMÜNÜ GÖR

İletişim

Sitemizdeki profesyonel yazar ekibimizle hazırlamış olduğumuz hazır makalelerden almak isterseniz hazır makalelerimiz bölümünden seçip dilediğiniz makaleyi alabilirsiniz. İstediğiniz konularda makale bulamazsanız makale yazarı ekibimize konu, adet ve başlıkları bildirerek dilediğiniz kategorilerde makale yazdırabilirsiniz.

Makale yazarı olmak isteden yazarlar da yine aşağıdaki mailden veya telefondan ulaşarak makale yazarlığı başvurusu yapabilirler. Yazar başvurusu yapmak isteyen yazar adayları sitemizde makaleleri nasıl yazıyoruz bölümündeki kurallarımızı okuduktan sonra bu kurallara göre SEO uyumlu makale yazabileceklerse bize ulaşabilirler.

Makale satın almak veya yazar başvurusu yapmak için makaleyazilarim@outlook.com adresine mail atabilirsiniz, skype ekleyebilirsiniz veya 0553 556 12 96 numaralı telefondan direk iletişim kurabilirsiniz.