mobilon
Makale Yazarı Aranıyor – Makale Yazarlığı – Evde Ek İş

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Line Corporation, akıllı telefonlar üzerinden ücretsiz görüntülü görüşme ve mesajlaşma sistemleri üzerine çalışma yapan bir firmadır.

Japon teknolojisi kullanılarak tasarlanan bu sistem sayesinde, her zaman her yerde görüntülü görüşme imkanını herkesin yaşayabilmesi için, teknolojinin sürekli güncellenen getirileri ile gelişim odaklı bir felsefe ile çalışılmaktadır.

Herkesin sahip olduğu akıllı telefonlarla görüntülü görüşmelerin kesintisiz bir şekilde yapılması için, her model cep telefonuna uygun olarak tasarlanmıştır. Fiber internet teknolojileri ile daha hızlı bir şekilde görüntülü görüşme yapabilmek, kullanıcıların kolay bir şekilde kullanabilecekleri basitlikte bir içerik üretmek için her zaman çalışıyoruz.

En popüler uygulamalardan daha gelişmiş bir sistem üretmeyi ilke edinen ve profesyonel alanda yazılım konusunda sürekli kendini geliştiren bir ekibi olan firmamız, her zaman yenilikten yana bir sistemle yazılımlarını tasarlamaktadır.

Misyonumuz

Tüm dünyada yaygın olan internet teknolojilerinin kullanımı konusunda mobil yazılım tasarımları ile, kullanıcıların daha işlevsel  uygulamalar kullanması için üretmek amacıyla yola çıktık.

Bu süreçte herkes için en ideal olanı tasarlama fikri ile Line uygulamasını tüm dünyanın dikkatini çekecek şekilde geliştirip tasarladık.  Line ve diğer uygulamaları tasarlarken, kullanıcının en iyi şekilde yararlanabileceği, kullanım açısından sorunsuz olan ve sürekli değişen mobil iletişimin tüm gereksinimlerini karşılayacak bir tasarımla kullanıcıların karşısındayız.

Asya’dan tüm dünyaya yayılan Line ve diğer mobil uygulamalarla, yediden yetmişe herkesin mobil ihtiyaçlarına çözüm olmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Tek bir açıdan bakmak yerine, farklı perspektiflerle dünyadaki milyarlarca insanın mobil ihtiyaçları için pratik çözümler üretmek ve sürekli gelişmek en büyük hedefimizdir.

Özellikle temel iletişim gerekleri üzerine tasarlanan yazılımlarımızı dün dünya geneline yaymak ve herkesin ücretsiz bir şekilde kullanacağı, alternatif uygulamalar yaratmak hedefi ile yolumuza devam ediyoruz.

Dünyanın en çok tercih ettiği mobil iletişim uygulamalarının üreticisi konumuna gelmeyi hedefleyen Line Corparation ekibi, ücretsiz görüntülü konuşma ve mesajlaşma konusunda her zaman yenilikçi bir çalışma yapmayı ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji sistemleri konusunda deneyim kazanmış olan uzmanları bünyemize katarak, bir dünya markası olma hedefiyle çalışıyoruz.

Halı yıkama siteleri için referans yazımız olan çankaya halı yıkama firmaları makalemizi linkten okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ