0 553 556 12 96

Sosyal Medyada Biz}

Dua
Hz.Ömer (r.a.) sabah kalktiginda söyle derdi: “Allah’im! bizi bu sabah taksim edecegin her hayirdan, hidayet verecegin nurdan, dagitacagin rahmetten, verecegin riziktan, giderecegin sikintidan, kaldiracagin musibetten, ve koruyacagin fitneden en cok nasiplenen kullarından eyle.” Amin.
TÜMÜNÜ GÖR

Düğün Giriş Süslemeleri

Düğün Giriş Süslemeleri

Düğün Giriş Süslemeleri

Düğün organizasyonunda süsleme detayları büyük önem taşımaktadır. Çiftler, mekanların şık ve gösterişli olması için düğün süslemelerine önem vermektedir. Bir düğün mekanında en önemli süsleme olarak düğün giriş süslemeleri olarak bilinmektedir. Giriş kısmı davetlilerin mekanı ilk göreceği yer olduğu için büyük önem taşımaktadır. İyi bir izlenim için giriş süslemesine önem verilmektedir.

Düğün mekanı süslerken mekan kendi imkanlarını kullanabildiği gibi, bir organizasyon şirketi ile anlaşabilirsiniz. Mekanlar klasik süslemeler sunarken, organizasyon şirketleri kişi isteklerini ön planda tutarak konsept giriş süslemeleri hazırlayabilmektedir. Bu nedenle son dönemlerde birçok çift, organizasyon şirketlerinden süsleme hizmeti satın almayı tercih etmektedir.

Düğün Giriş Süslemeleri

Kapalı Mekan Düğün Giriş Süslemeleri

Birçok düğün organizasyonu kapalı mekanlarda gerçekleşmektedir. Düğün organizasyonu kapalı mekanda gerçekleştiğinde kullanılan düğün giriş süsleme malzemeleri de değişkenlik göstermektedir. Bir kafe, restoran, otel, gösteri salonu gibi mekanın nasıl bir alan olduğuna uygun olarak süsleme yapılmaktadır.

Kişiler gösterişli bir süsleme isterlerse sıklıkla kristaller, parlak taşlar, dev avizeler gibi detaylar tercih edilmektedir.

Açık Hava Düğün Giriş Süslemeleri

Kır düğünlerinde daha sade düğün giriş süslemeleri tercih edilmektedir. Giriş yolu süslenirken açık havalarda tüller, dev balonlar, dev mumlar, kır çiçekleri ve son dönemlerde sıklıkla kuş kafesleri düğün giriş yolu süslemeleri tercih edilmektedir. Açık havalarda doğal bir süsleme olması, mekana uygun renkler tercih edilmesi önemlidir.

25 Haziran 2016
100 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN